Suomen kovimmat tekijät

saman katon alla!

Tämä on Prime Agency, tapahtumatalo sekä henkilöstövuokrauspalvelu. Tapahtumatalomme toteuttaa monipuoliset tuotannot ja tapahtumat suurella intohimolla. Palveluistamme löydät Suomen eturivin puhujat, juontajat, vaikuttajat, artistit ja paljon muuta.

Henkilöstövuokrauspalvelumme taas toimittaa tekijöitä monille eri aloille työnkuvasta ja paikkakunnasta riippumatta. Meidän tiimimme koostuu kokeneista ammattilaisista ja yhdessä kattavan yhteistyökumppaneiden verkostomme avulla toimimme aina saumattomasti ja laadukkaasti. Tervetuloa Prime Agencyyn – luovuuden ja innovaation kotiin!

Prime Agency Models

Prime Agency Models on uniikki mallitoimisto, joka on erikoistunut välittämään malleja mainoksiin sekä mainosrooleihin. Tarjoamme laadukkaita ja monipuolisia malleja sekä ensiluokkaista palvelua, joka nostaa mainoskampanjat uudelle tasolle.

Prime Agency
striimauspalvelut

Prime Agency tarjoaa huipputason striimauspalveluita, jotka vievät tapahtumasi suoraan yleisösi näytöille – missä tahansa he ovatkin. Olipa kyseessä sitten suuri yritystapahtuma, kiinnostava webinaari tai unohtumaton live-konsertti, me varmistamme, että lähetys on laadukas, saumaton ja mieleenpainuva.

Yhteistyökumppanit

Meidän tiimimme

Ihmiset ovat Prime Agency Oy:n toiminnan keskiössä. Laajaa henkilöstöverkostoamme ja toimintaamme johtaa ylpeästi tämä porukka.

Johtoryhmä

Teresa De Rita-Čavlek

Toimitusjohtaja

teresa@primeagency.fi

Lauri Kallio

CTO, hallinto

lauri@primeagency.fi

Marko Pihlajamäki

Myynnin konsultointi

info@primeagency.fi

Tony Hällfors

Myynti ja operatiivinen johto

tony@primeagency.fi

Anttoni Wikström

CFO, hallinto, laskutus

anttoni@primeagency.fi

Operatiivinen tiimi

Maximilian Arieesa

PR ja edustus, strateginen kasvu,
kansainväliset suhteet

max@primeagency.fi

Eeva Malin

Mediasuhteet ja yhteistyöt

info@primeagency.fi

Anki Lappalainen

Casting-palvelut

anki@primeagency.fi

Oonamilla Itämetsä

Tapahtuma- ja kulttuurituotannot

oonamilla@primeagency.fi

Minni Kumpuvuori

Artistit ja bändit

minni@primeagency.fi

Fanni Vuori

Tapahtumatekniikka

fanni@primeagency.fi

Hans Nordling

Ravintolakonseptien myynti ja kehitys

hans@primeagency.fi

Miikka J. Anttila

Markkinoinnin arkkitehtuuri ja tapahtumien innovointi

miikka@primeagency.fi

Jussi Kärnä

Käsikirjoitus ja kuvaustuotannot

info@primeagency.fi

Miia Raussi

Tapahtumasisällöt ja VIP-tilaisuudet

miia@primeagency.fi